Organizator:

Dealerzy podczas PMF: POL-CAR (cz. I)

Podziel się

Strefy czołowych poznańskich dealerów samochodowych to jedna z wielu atrakcji podczas Poznań Moto Fest. Dziś prezentujemy pierwszą część ekspozycji przygotowaną przez firmę POL-CAR.

POL-CAR to jeden z największych sprzedawców samochodów osobowych w kraju. Poznańska firma posiada 60-letnią tradycję i zajmuje się sprzedażą aut takich marek jak Fiat, Jeep, czy Alfa Romeo. Rocznie POL-CAR sprzedaje 4000 nowych i używanych pojazdów, a w swojej ofercie posiada także usługi związane serwisem samochodów oraz sprzedażą części i akcesoriów. 

Podczas Poznań Moto Fest firma zaprezentuje liczne pojazdy dostępne w swoich salonach. Poniżej prezentujemy pierwszą część ekspozycji, jaką będzie można obejrzeć w ostatni weekend czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia łączy ponadczasowy styl, zakorzeniony w tradycji włoskiej motoryzacji, z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i systemów informacyjno-multimedialnych. Nacechowana sportowymi aspiracjami widocznymi zarówno w usportowionej linii nadwozia jak i oferowanemu napędowi na tylne lub wszystkie koła, pozwala czerpać przyjemność z krótkich przejażdżek i dalekich podróży, dochowując wierności filozofii Alfa Romeo — marki, zapewniającej wyjątkowe wrażenia i emocje. Przekonaj się sam, co do zaoferowania ma Alfa Romeo Giulia odwiedzając stoisko ALFA ROMEO POL-CAR.

 

Alfa Romeo Stelvio

Ewolucja Stelvio rozpoczęła się od prostego szkicu samochodu o unikatowej sylwetce. Teraz Stelvio, wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, umacnia swoją pozycję najbardziej pożądanego i najczęściej nagradzanego SUVa w swojej kategorii. Jak zwykle oferuje niezrównane osiągi i przyjemność z jazdy w niedoścignionym stylu Alfa Romeo. Przekonaj się sam, co do zaoferowania ma Alfa Romeo Stelvio odwiedzając stoisko ALFA ROMEO POL-CAR.

 

Fiat 500 

Prawdziwe legendy nie starzeją się nigdy. Fiat 500 to ikona włoskiego designu, która już od ponad 60 lat unowocześnia swoją sylwetkę, jednocześnie pozostając wierny swojemu oryginalnemu stylowi. Odkąd po raz pierwszy wyruszył w drogę, Fiat 500 zawsze przyciągał wszystkie spojrzenia, a teraz ma jeszcze odważniejszy i bardziej urzekający charakter. Poznaj nowe, niezwykłe wersje, którym nie zdołasz się oprzeć odwiedzając stoisko FIAT POL-CAR.

 

Fiat Tipo

Fiat Tipo to samochód o mocnym charakterze i dynamicznej osobowości. Liczba wersji i opcji wyposażenia oraz przestronność wnętrza w kompaktowej formie zaskakują i zaspokoją Twoje potrzeby. Bardzo dobra ergonomia wnętrza i duża przestrzeń bagażnika tworzy z niego świetnego kompana zarówno w codziennych podróżach do sklepu i pracy, jak i w wakacyjnych wyjazdach w góry lub nad morze. Poznaj jeden z najchętniej wybieranych modeli przez klientów prywatnych w Polsce, odwiedzając stoisko FIAT POL-CAR.

 

Jeep Compass

Ekskluzywne dla segmentu SUV układy napędowe, systemy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania technologiczne to tylko niektóre z cech Jeep-a Compassa, dla którego każda droga będzie przejezdna. Compass sprosta zarówno wyzwaniom betonowej dżungli, jak i przeszkodom napotkanym na szlaku oferując niezwykłą wszechstronność i bezpieczeństwo. Przyjrzyj się bliżej jednemu z najczęściej wybieranych SUV-ów Jeep odwiedzając stoisko Jeep POL-CAR.

 

Jeep Wrangler

Legendarny Jeep Wrangler to samochód idealny na każdą drogę. Wrangler charakteryzuje się świetnymi możliwościami terenowymi, które zgodnie z dziedzictwem marki, pozwalają radzić sobie nawet z najgorszymi i najmniej przewidywalnymi warunkami jazdy. Teren to nie jedyne miejsce, gdzie Jeep Wrangler się sprawdza. Dzięki wygodnemu wnętrzu i zastosowaniu nowoczesnych technologii samochód sprawdzi się również w codziennych podróżach po utwardzonych drogach. Najbardziej rozpoznawalny model Jeep-a będą mogli Państwo obejrzeć, odwiedzając stoisko Jeep POL-CAR.

Druga część wpisu już jutro!