Organizator:

Dawid Andres - odkrywca świata z perspektywy ciężarówki

Podziel się

 

Dawid Andres to postać, którą zapewne kojarzą widzowie programów telewizyjnych emitowanych na antenie TVN Turbo. Jego przygody związane z podróżami ciężarówką przez Stany, Wietnam i Indonezję, a także seria "Na tropie dzikich zwierząt" z pewnością zapadły w pamięć wielu miłośnikom motoryzacji i podróży.

Ciężarówką przez Stany. Foto: - / TVN

Dawid jest nie tylko podróżnikiem, ale także zawodowym kierowcą "Trucker". Dzięki temu, że przemierza kontynenty ciężarówką, może zobaczyć świat z perspektywy, która nie jest dostępna dla przeciętnego turysty. Jego podróże to jednak nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim wspaniała okazja, by zobaczyć, jak funkcjonują różne kraje i kultury, jakie problemy mają do rozwiązania ich mieszkańcy i jak wygląda ich życie codzienne.

Obecnie pracuje nad nową serią, która zabierze widzów w podróż do RPA. Tym razem również będzie to podróż ciężarówką, co pozwoli zobaczyć widzom krajobrazy i ludzi z nowej perspektywy. Premiera nowych odcinków już niebawem, a w międzyczasie można już teraz nabyć bilety na wydarzenie, podczas którego będzie można poznać Dawida osobiście.

Będzie gościem na Stoisku/Strefie TVN Turbo, strategicznego partnera telewizyjnego Poznań Motor Show, które odbędzie 30 marca, będzie trwało do 2 kwietnia. To doskonała okazja, by poznać tę wyjątkową postać osobiście i posłuchać jego opowieści o podróżach oraz życiu jako kierowca ciężarówki.

Dla fanów programów TVN Turbo to wydarzenie na pewno będzie okazją, by poznać nie tylko Dawida Andres, ale także innych bohaterów programów emitowanych na antenie stacji. Szczegółowy wykaz spotkań z dziennikarzami i bohaterami programów TVN Turbo pojawi się niedługo, a na pewno będzie to lista, którą warto śledzić.