Organizator:

Czas na ostatni rozdział – przed nami ostatni dzień Poznań Motor Show

Podziel się

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Niedziela to ostatnia szansa na zwiedzenie tegorocznej ekspozycji.

Sobota tradycyjnie już jest najbardziej obleganym dniem w trakcie całego Poznań Motor Show. Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniły się po brzegi miłośnikami motoryzacji w każdym wydaniu.

Sporo ciekawych rzeczy działo się dziś na Scenie Głównej Poznań Motor Show, gdzie pojawiły się największe gwizdy tegorocznej edycji. Uczestnicy wydarzenia mogli zobaczyć Karolinę Pilarczyk, Kickstera, Poczciwego Krzycha oraz Karola Basza. Swoje 15-ste urodziny świętował w tym miejscu Yanosik, PSŻ Poznań zaprezentował zespół na tegoroczny sezon, a Cliff Designs i Autoklinika opowiedziały o folii ochronnej PPF w detailingu.

Od soboty na Placu Marka oprócz pokazów stuntu i driftu działa również strefa tuningu przygotowana przez Blackz07. Zwiedzający mogą tam podziwiać ciekawe, zmodyfikowane pojazdy, przygotowane przez pasjonatów dla pasjonatów. Strefa będzie czynna również w niedzielę, więc jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji, ma szansę nadrobić zaległości.

W sobotę poznaliśmy również ostatnie rozstrzygnięcia w XIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik Motocyklowy, Młody Dealer – to właśnie w tych kategoriach wyłoniono laureatów w trakcie trzeciego dnia Poznań Motor Show.

Ostatni dzień Poznań Motor Show potrwa od 10:00 do 18:00. Bilety na wydarzenia są dostępne na ToBilet.pl oraz kasach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.