Organizator:

Caravans Salon 2019 zaprasza we wrześniu do Poznania

Podziel się

Wydarzenie będące częścią Poznań Motor Show urosło do rozmiaru samodzielnych targów.

Już 20 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczyna się kolejna edycja Caravans Salon Poland. Impreza znana od wielu lat jako część Poznań Motor Show, od zeszłego roku zyskała drugi, samodzielny termin we wrześniu. Organizatorzy podkreślają, że to dobry moment na podsumowanie kończącego się sezonu oraz rozglądanie się, za nowościami sprzętowymi na kolejny rok. Tegoroczną edycję swoim patronatem honorowym objął Polski Związek Motorowy oraz grupa CamperTeam.

Najważniejsi producenci, czołowe media caravaningowe, setki pasjonatów, podróżnicy i niezapomniana atmosfera – to czynniki tworzące Caravans Salon Poland.

TARGI BRANŻOWE

Swoją obecność na imprezie zapowiedziało już kilkunastu najważniejszych w Polsce producentów i dystrybutorów, kamperów, przyczep i akcesoriów caravaningowych. Marki takie jak Benimar, CarGo, Elcamp, Wavecamper, Burnster, Ocean Cross czy Wandex, zaprezentują swoje najnowsze modele i rozwiązania, a ich przedstawiciele będą do dyspozycji zwiedzających, przez cały czas trwania targów Caravans Salon.

Szczegóły na temat wystawców i oferty Caravans Salon można śledzić na stronie internetowej wydarzenia: https://www.caravanssalon.pl/pl/

X OGÓLNOPOLSKI ZLOT CARAVANINGOWY

Ważnym elementem Caravans Salon jest X Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który organizatorzy zapraszają ekipy z całej Polski. Ekipy zlotowiczów, będą miały do dyspozycji dwa rodzaje parceli parkingowych (27m2 i 42m2) oraz zapewniony dostęp do, wody, prądu, zrzutu odpadów i sanitariatów w pobliskiej Hali MTP. Dla uczestników Zlotu przygotowane będzie również wieczorne przyjęcie (grill lub bankiet w zależności od pogody) oraz inne atrakcje.

Każdy z uczestników Zlotu będzie mógł również wziąć udział w II Mistrzostwach Polski Kierowców Kamperów.

Zakup parceli postojowych, odbywa się poprzez stronę wydarzenia.