Organizator:

Bilety na Poznań Motor Show również w Muzeum Motoryzacji

Podziel się

Od teraz podczas pobytu w Muzeum można nabyć wejściówki na tegoroczną edycją Poznań Motor Show

Od pewnego czasu bilety na Poznań Motor Show 2024 są dostępne na platformie ToBilet.pl. To jednak nie jedyne miejsce, gdzie można zakupić wejściówki na najważniejsze motoryzacyjne wydarzenie tego roku. Osoby, który zdecydują się odwiedzić Muzeum Motoryzacji mogą zakupić w kasie bilet także na Poznań Motor Show 2024.  

Ponad 100 zabytków w jednym miejscu

Muzeum Motoryzacji jest zlokalizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie nr 12. O ekspozycję dba Automobilklub Wielkopolski wraz z Komisją Pojazdów Zabytkowych. Wśród najciekawszych egzemplarzy obecny jest między innymi Metz Plan Roadster nagrodzony na Retro Motor Show jako najlepszy pojazd. 

Trudno w to uwierzyć, ale niektóre z prezentowanych perełek liczą sobie ponad 100 lat! Wystawa obejmuje zabytki pamiętające okres międzywojenny, ale nie brakuje też modeli, które z kolei pamiętać będzie niejeden zwiedzający, czyli klasyki z czasów PRL-u. Łącznie na zwiedzających czeka ponad 100 unikatowych samochodów, motocykli i rowerów. Ekspozycja jest podzielona na osiem stref tematycznych.